4. РОЗВ'ЯЖІТЬ задачу За три дні було продано 420 кг огірків. За перший день було продано 30%

огірків, задругий - 45% залишку. Скільки кілограмів огірків було продано за третій день?(3 бали) Пт​

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Олеся.

Ответ:

161,7 кг

Пошаговое объяснение:

первый день =420-(420*0.3)=420-126=294

2 день- 294*0.45=132,3

3 день 294-132,3=161,7

Отвечает Попов Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:30+45+ 75, продали за два дня, 100-75=25, за третий, 420:100х25=105 кг за третий