(12+х)+37+82 пж розпишите даю 50 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Rakhimov Azat.

(12 + х) + 37 + 82 можна розписати наступним чином:

12 + х + 37 + 82 = (12 + 37) + х + 82 = 49 + х + 82 = (49 + 82) + х = 131 + х

Отже, вираз (12 + х) + 37 + 82 розписується як 131 + х.