Пж ,галина зїдає кожного дня 1 ябл , а олег 2 ябл.наскільки днів обом дітям вистачить 27

ябл?6,лише розвязокза 7 хв у вану набираєтся 63л води,виливаєтся 42л води.скільки літрів води залишаєтся щохвилини

Ответы на вопрос

Отвечает Вараксин Паша.

Відповідь:

1) Щоб визначити, на скільки днів обом дітям вистачить 27 яблук, потрібно знайти загальну кількість яблук, яку вони з'їдають за день.

Галина з'їдає 1 яблуко на день, а Олег - 2 яблука на день. Разом вони з'їдають 1 + 2 = 3 яблука на день.

Тепер, щоб визначити кількість днів, на які вистачить 27 яблук, треба розділити загальну кількість яблук на кількість яблук, які вони з'їдають за день:

27 яблук / 3 яблука на день = 9 днів

Отже, обом дітям вистачить на 9 днів.

2) За 7 хв у вану набирається 63 л води, а потім виливається 42 л води. Щоб визначити, скільки літрів води залишається щохвилини, потрібно розрахувати різницю між кількістю води, яка набирається, і кількістю води, яка виливається.

На 1 хвилину набирається: 63 л / 7 хв = 9 л/хв

На 1 хвилину виливається: 42 л / 7 хв = 6 л/хв

Отже, залишок води, який залишається щохвилини, буде різницею між кількістю води, яка набирається, і кількістю води, яка виливається:

9 л/хв - 6 л/хв = 3 л/хв

Таким чином, щохвилини залишається 3 літри води.

Покрокове пояснення: