1, спосіб добору 600÷120=800÷200=спосіб прикидки110÷22=78÷39=2,прийом послідовного

ділення90÷18=108÷36=3,нерівності зі зміною123+а<30818÷k>94,× та ÷ 5,50 × та ÷ 2512×5= 6×25=640÷5= 300÷25 3×50=600÷50ще 4, 23×11= 6×101= 7×99= 42×9=5,галина зїдає кожного дня 1 ябл , а олег 2 ябл.наскільки днів обом дітям вистачить 27 ябл?6,лише розвязокза 7 хв у вану набираєтся 63л води,виливаєтся 42л води.скільки літрів води залишаєтся щохвилини

Ответы на вопрос

Отвечает Velikiy Anton.

Ответ:

1) 600/120=5

800/200=4

110/22=5

78/39=2

2. 90/18=5

108/36=3

3. а є (-нескінченності; 184)

k = 1

4. 12*5=60    6*25=150

3*50=150   600/50=12

23*11=253   6*101=606

7*99=639   42*9=378

5. На 9 днів

27/(1+2)=9

6. 15л

Пошаговое объяснение:

вот.