Будь ласка допоможіть Через провідник протягом 10 хв тече струм 4 А і при цьому виділяється

кількість теплоти 6 кДж який опір провідника?

Ответы на вопрос

Отвечает Климкин Никитос.

Ответ: 0,625 Ом

Объяснение:

Дано:

t=10мин=600с

I=4А

Q=6кДж=6000Дж

-----------------------

R-?

Q=I²Rt

Отсюда:

R=Q/(I²t)=6000/(4²*600)=0,625 Ом