Чому дорівнює знаменник геометричної прогресії (bn), якщо b1 =36, b2 = 9 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Майя.

По формуле n-го члена геометрической прогрессии:  b_n=b_1q^{n-1} , вычислим знаменатель прогрессии


 b_2=b_1q~~\Rightarrow~~ \boxed{q=\frac{b_2}{b_1}=\frac{9}{36}=\frac{1}{4}}