Периметр підлоги що мае форму прямокутника дорівнює 24м.довжина пидлоги становить 7м.Яка ширина

пидлоги ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бублик Анастасія.
P=2(a+b)=24
2(7+b)=24
7+b=12
b=12-7=5
Ответ:5