перший робітник виготовив 27, другий 25,а третій-на 21 менше, ніж перший і другий разом. скільки

деталей виготовив третій робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Мушаряпов Дмитрий.
Виготовив третій робітник
(25+27)-21 = 52 - 21 = 31 деталь
Отвечает Таранов Женя.


27+25-21=31

третий работник изготовил 31 деталь