Задача: Туристи були у поході три дні . За перший день вони проийшли 3/8 всього маршруту, а за

другий день -- 2/8 маршруту Яка довжина всього маршруту якщо за третій день туристи пройшли 51км?

Ответы на вопрос

Отвечает Кибешова Алиса.

Ответ:

Давайте знайдемо довжину всього маршруту. За перший день туристи пройшли 3/8 маршруту, а за другий день - 2/8 маршруту. Разом це складає 3/8 + 2/8, що дорівнює 5/8 всього маршруту.

Залишилося 3/8 маршруту, які туристи пройшли за третій день, і це дорівнює 51 км. Тепер ми можемо знайти довжину всього маршруту, розділивши 51 км на залишок частки:

(3/8) * X = 51 км

Для знаходження X потрібно поділити обидві сторони на 3/8:

X = (51 км) / (3/8) = 51 км * (8/3) = 136 км

Отже, довжина всього маршруту дорівнює 136 км.