Помогите срочно!! За три дні туристи пройшли 54 км причому в перший день вони пройшли 1/3 всього

шляху, а за другий день 8/9 того, що пройшли за перший день. скільки кілометрів пройшли туристи за третій день? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:20 км

Пошаговое объяснение:

54/3=18

18/9*8=16

54-16-18=20