4 Туристи були у поході три дні. За перший день вони пройшли 3/8 всього маршруту, а за другий день

2/8 марш- руту. Яка довжина всього маршруту, якщо за третій день туристи пройшли 51 км? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишметова Карина.

Ответ: За два дні туристи пройшли 5/8 усього маршруту, отже, за третій день вони пройшли 3/8 усього маршруту, тобто 3/8 = 51 км.

1) 51 : 3 = 17 (1/8 маршруту = 17 км)

2) 17 × 8 = 136

Відповідь: Довжина всього маршруту 136 км

Пошаговое объяснение:.

Лучший ответ, пожалуйста