Першого дня туристи пройшли 14км всього шляху, а другого -60% шляху, що пройшли туристи за перший

день, а третій день в -120% шляху що пройшли туристи за перший день. Скільки кілометрів пройшли туристи за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)Находим 60% от 14     14дн-100%    х=14*60:100

                                      х-     60%    х=8.4 км - прошли во 2 день

2)Находим 120% от 14   14дн-100%      х=14*120:100

                                       х-     120%      х=16,8 км - прошли в 3 день,

3)14 +8.4+16,8=39,2(км)-прошли за три дня.