Туристи за перший день пройшли 18 км, за другий день - 4/9 шляху, який пройшли за перший день, за

третій день - 5/4 шляху, який пройшли за другий день. Скільки кілометрів пройшли туристи за тридні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лузгарёв Матвей.

Ответ:

36 км

Объяснение:

18*4/9 = 8 (кілометрів пройшли туристи за другий день)

8*5/4 = 10 (кілометрів пройшли туристи за третій день)

18 + 8 + 10 = 36 км (всего)