Дано послідовність чисел: 10008, 10007, 10005, 10002, … Продовж цю послідовність з поясненям


Ответы на вопрос

Отвечает Несова Юля.

Відповідь:

10008, 10007, 10005, 10002, 9998, 9993, 9987, ...

Покрокове пояснення:

10008 - 10007 = 1,

10007 - 10005 = 2,

10005 - 10002 = 3.

Продовжимо послідовність, застосувавши це правило:

10002 - 4 = 9998,

9998 - 5 = 9993,

9993 - 6 = 9987,