Довжина прямокутника 90 см. Ширина складає 7/18 довжини. Знайдіть периметр і площу прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ева.

1) 90 * \frac{7}{18} = 35 (см) - ширина прямокутника
2) (90+35) * 2 = 250 (см) - периметр прямокутника
3) 90 * 35 = 3150 (см²) - площа прямокутника

Відповідь: P = 250 см, S = 3150 см²