З деякого міста в протилежних напрямках одночасно виїхали два велосипедисти. Швидкість одного з них

становила 12 км/год. Через годину відстань між велосипедистами склала 29 км. З якою швидкістю їхав другий велосипедист? Срочно дам 20 баллов!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергей Орлов.

Ответ и пошаговое объяснение:

Формула до задачі : S = t × v .

S - шлях ( км ) ;

t - час ( год ) ;

v - швидкість ( км/год ) .

/////////////////////////////////////////////////////////

1) (S = t × v) ; 1год × 12км/год = 12 (км) - проїхав перший велосипедист .

2) 29км - 12км = 17 (км) - проїхав другий велосипедист.

3) (V = s ÷ t) ; 17км ÷ 1год = 17 (км/год) - швидкість другого велосипедиста .

Відповідь : 17 км/год швидкість з якою їхав другий велосипедист .