Сторона квадрата 8 см. Довжина прямокутника - на 1 см більша за сторону квадрата, а ширина - на 3

см менша від сторони квадрата. Знайди сторони прямокут-ника. Обчисли периметри цих фігур і порівняй отримані іменовані числа

Ответы на вопрос

Отвечает Бекейкин Сергей.

Ответ:

1) 8+1=9(см)-довжина прямокутника

2)8-3=5(см)-ширина прямокутника

3)(9+5)•2=27(см)-P прямокутника

4)8•4=32(см)-P квадрата

27 см < 32 см