Сторона квадрата 7см.Довжина прямокутника на 3см більша за сторону квадрата,а ширина на 2 см менша

від сторони квадрата.Знайди сторони прямокутника.Обчисли периметри цих фігур і порівняй отримані іменовані числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Асанбаева Арайлым.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7 + 3= 10 см довжина прямокутника

7 - 2= 5 см ширина прямокутника

Периметр квадрата дорівнює: Р= 4а= 4 * 7 = 28 см

Периметр прямокутника дорівнює: Р=2(а+b)= 2*(10+5) = 30 см

Периметр прямокутника на 2 см більше ніж периметр квадрата