Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 46 см, а основа на 4 см

більша за бічны

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Никита.

нехай х - основа трикутника а у - бічна сторона, тоді х=у+4, за умовою периметр трикутника дорівнює 46 тоді х+у+у=46, х+2у=46, у+4+2у=46, 3у=42, у=14 тоді х=14+4, х=18

ВІДПОВІДЬ: основа=18 та бічні сторони =14

Отвечает Кузькин Роман.

Пусть боковая сторона = х, тогда основа = х+4 :

1)

x+x+x+4 = 46

3x + 4 = 46

3x = 42

x = 14(см)

2)

14 + 4 = 18(см)

Ответ : 14 см , 14 см , 18 см