Ціну на автомобіль спочатку підняли на 45%, а потім ще на 20%, а після перерахунку ще на 10%. На

скільки відсотків усього підняли ціну? (Якщо можна покрокове пояснення. Буду дуже вдячна)

Ответы на вопрос

Отвечает Турсунбаев Эрнис.

Ответ:

91,4%

Пошаговое объяснение:

Нехай початкова ціна автомобіля х грошових одиниць.

Після першого підвищення ціна стала х+0,45х=1,45х грошових одиниць.

Після другого підвищення ціна стала 1,45х+0,2*1,45х=1,74х.

Після перерахунку ціна стала 1,74х+0,1*1,74х=1,914х грошових одиниць.

Всього підняли ціну на 1,914х-х=0,914=91,4%