Протягом грудня, січня і лютого на опалення будинку пішло 15 т вугілля. У грудні спалено 40% усього

вугілля, в січні – 40% того вугілля, що залишилося, а решту спалено в лютому. Скільки вугілля спалено в лютому

Ответы на вопрос

Отвечает Зыкина Дарья.

15 т угля - 100%

декабрь - 40% угля

январь - 0,4 · (100% - 40%) = 0,4 · 60% = 24% угля

февраль - 100% - (40% + 24%) = 100% - 64% = 36% угля

0,36 · 15 = 5,4 т угля сожжено в феврале

Вiдповідь: 5,4 т вугілля спалено в лютому.