Периметр рівностороннього трикутника дорівнює 27 см. Знайдітьсторону трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Магауина Рымгуль.

Відповідь:9

Покрокове пояснення

P=a+b+c=27

a=b=c

AB=27/3=9