Між числами 80 і 5 вставте три числа щоб вони разом із даними числами утворювали геометричну

прогресію

Ответы на вопрос

Отвечает Жунсалиева Жулдызай.

Ответ:

40,20,10

Пошаговое объяснение:

80*0,5=40

40*0,5=20

20*0,5=10

10*0,5=5