між числами -3 і 11 вставте 6 таких чисел,щоб вони разом з даними числами утворювали арифметичну

прогресію​

Ответы на вопрос

Отвечает Герик Ксения.

Ответ:

-1 1 3 5 7 9

Пошаговое объяснение:

a1=-3

a8=11

a8=a3+7d -> 11=-3+7d

14=7d

d=2

a2=-3+2=-1

a3=-1+2=1

a4=1+2=3

a5=3+2=5

a6=5+2=7

a7=7+2=9

Ответ: -1, 1, 3, 5, 7, 9

Отвечает Горобец Таня.

Ответ:

-3 ; -1 ; 1 ; 3 ; 5 ; 7 ; 9 ; 11

Пошаговое объяснение:

возрастание на 2