№6. Між числами 2,5 і 4 вставте чотири таких числа, щоб вони разом з даними числами утворили

арифметичну прогресію. a) 2,8; 3,1; 3,4; 3,7; d) 2,6; 2,7; 2,8; 2,9; B) 2,7; 2,9; 3,1; 3,3; г) ін. відпов.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никула Вася.

Ответ:

a) 2,8; 3,1; 3,4; 3,7

Пошаговое объяснение:

a₁ = 2,5   a₆ = 4

a₆ = a₁ + 5d     5d = 4 - 2,5 = 1,5   d = 1,5/5 = 0,3

2,5; 2,8; 3,1; 3,4; 3,7; 4