Між числами 8 і -1вставте два числа, щоб вони разом з даними утворили чотири послідовні члени

арифметичної прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Полина.
a_1=8, a_4=a_1+3d=-1, \\ 
8+3d=-1, \\ 3d=-9, \\ d=-3; \\ a_2=a_1+d=8-3=5, \\ a_3=a_2+d=5-3=2. \\ 
8, 5, 2, -1.