Знайти різницю арифметичної прогресії, якщо а4 = 45 , а а15 = 12


Ответы на вопрос

Отвечает Рысева Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a1+3d=45

a1+14d=12

11d=-33

d= -3

Отвечает Иванов Сергей.

Ответ: d=-3

Пошаговое объяснение:

Складемо систему:

a4=45

a15=12

a4=a1+3d

a15=a1+14d

Підставляємо задані числа:

a1+3d=45

а1+14d=12

Віднімимо обидві частини (a1 скоротиться)

-11d=33;

d=-33/11= -3

Відповідь: d= -3