1. У першому ящику на 96 апельсинів більше, ніж у другому. Скільки апельсинів у другому ящику,

якщо їх у 5 разів менше, ніж у першому? 2. Сума трьох чисел дорівнює 116. Перше число на 24 більше за друге, а третє число на 10 менше від другого. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Каблучий Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

2.нехай 1-число (х-24). тоді 2-число х, третє (х-10)

х+24+х+х-10=116

3х=102

Х=102/3

Х=34

1)34+24=58-(1-число)

2)34-10=24-(3-число)

3)34-(2-число)