ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!ДАЮ 40 БАЛОВ!!!!!! 5 клас:Мерзляк,Полонський,Якыр. номер 942


Ответы на вопрос

Отвечает Рогожина Настя.

Відповідь:

10,4

Покрокове пояснення:

1) 11,4-9,8=1,6 (км/год ) - швидкість віддалення велосипедистів

2)6,5помножити 1,6=10,4(км)- відстань між ними через 6,5 год

Відповіть .Через 6,5 год відстань між ними становила 10,4 км