1.Що ймовірніше: вгадати 2 числа з 10, чи 3 з 8? 2.Знайдіть ймовірність того, що вибране навмання

натуральне число від 40 до 70 ділиться на 6. 3.Кидають відразу 3 гральних кубики. Яка ймовірність того, що на них випадуть очки, сума яких дорівнює: а) 2, б) 3, в) 10, г) 15?

Ответы на вопрос

Отвечает Задорина Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. Ймовірність вгадати 2 числа з 10: 2/10=1/5=0,2

  Ймовірність вгадати 3 числа з 8: 3/8=0,375

Тому, ймовірніше вгадати 3 із 8-ми :)

2. Всього від 40 до 70 є 30 різних чисел.

   З них на 6 діляться: 42, 48, 54, 60, 66 - тобто 5 чисел.

Ймовірність того, що вибране навмання натуральне число від 40 до 70 ділиться на 6 становить: 5/30=1/6=0,17

3. На кожному кубику є 6 різних чисел.

   При підкиданні двох кубиків можна отримати 6х6=36 різних сум чисел.

    При підкиданні трьох кубиків можна отримати 6х6х6=216 різних сум чисел.

а) При підкиданні трьох гральних кубиків сума очок дорівнювати 2 не може.

Тому ймовірність = 0/216=0.

б) При підкиданні трьох гральних кубиків сума очок дорівнювати 3 може лише в одному випадку (коли на всіх трьох випадуть одиниці).

Тому ймовірність = 1/216=0,0046.

в) При підкиданні трьох гральних кубиків сума очок дорівнювати 15 може в трьох випадках (наприклад: 3, 3, 4 або 4, 4, 2 або 1, 5, 4).

Тому ймовірність = 3/216=0,0138.

г) При підкиданні трьох гральних кубиків сума очок дорівнювати 15 може в трьох випадках (наприклад: 5, 5, 5 або 4, 6, 5 або 3, 6, 6).

Тому ймовірність = 3/216=0,0138.