середнє арифметичне шести чисел дорівнює 7 , а середнє арифметичне чотирьох інших чисел дорівнює 5

! Знайдіть арифметичне усіх десяти чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Хмара Валера.

Ответ:

6.2

Пошаговое объяснение:

Сума шести перших чисел

6*7=42

Сума чотирбох інших

4*5=20

Сума 10-ти чисел

42+20=62

Середнє арифметичне

62/10=6.2