Визначте,при якому значенні m один із коренів рівняння 3x -7x+m =-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Утепбаева Жаннат.

Ответ: m=-10.  

Пошаговое объяснение:

3x²-7x+m=0      x₁=-1

3*(x₁+x₂)=7

3*(-1+x₂)=7

-3+3*x₂=7

3*x₂=10

m=3*x₁*x₂=-1*10=-10

m=-10   ⇒

3x²-7x-10=0      D=169    √D=13

x₁=-1     x₂=3¹/₃.