у чотирикутника одна сторона 20см, друга у 2 рази менша,а третя становить 1/3 суми першої і другої.

Обчисли периметер цього чотирикутника, якщо четверта сторона дорівнює третій.

Ответы на вопрос

Отвечает Ташекова Балжан.

1) 3 * 8 = 24 (см) — довжина другої сторони.

2) 24 - 7 = 17 (см) — довжина третьої сторони.

3)  17-9 = 8 (см) — довжина четвертої сторони.

4) 8 + 24 + 17 + 8 = 57 (см) — периметр чотирикутника.  

Відповідь. Периметр чотирикутника — 57 см.

Отвечает Коновалов Семён.

Можешь по русски пж украинский не понимаю