СРОЧНОО У чотирикутнику перша сторона дорівнює 48 см, друга сторона на 14 см менша від першої, а

третя становить 3 суми першої та другої сторін. Обчисліть периметр чотирикутника, якщо четверта сторона дорівнює першій.

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Дмитрий.

Ответ: Р=280 см

Пошаговое объяснение:

1) 48-14=34 см друга сторона

2) 3*(48+34)=150 см третя сторона

3) 48+34+150+48=280 см