Обчисли периметр чотирикутника, перша сторона якого 6 см, друга-удвічі менша,третя-на 4 см більша

від другої,а четверта-у трирази більша від першої.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Степан.

1) 6÷2=3(см)-друга сторона;

2) 3+4=7(см)-третя сторона;

3) 6×3=18(см)-четверта сторона;

П=6+3+7+18

П= 24см

Ответ: 24 см