Помогите решить:З поданих дробів вибери пари рівних між собою дробів і запиши рівності.одна

друга,одні пята,друга десята,друга четверта,одна четверта,друга восьма,четверта восьма,шоста восьма,третя четверта!БУдь ласка допоможіть як омога швидше!)

Ответы на вопрос

Отвечает Гребнев Данил.
5-72+573-217=289+101-350=40 ответ готов