Розв'яжи задачу. Обчисли периметр чотирикутника, перша сторона якого 4 см, друга за удвічі більша,

третя другу, а четверта на 2 см більша від першої на 3 см менша за другу, а четверта - на 2 сп більша від першої.СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАЮ 15 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Gribkov Ivan.
Р-?см
1ст-4см<------------------! !
2ст-?см, у 2 р > -------! ! !
3ст-?см, на 3см <------! !
4ст-?см, на 2см >--------!
1)4·2=8(см)- 2сторона;
2)8-3=5(см)- 3сторона;
3)4+2=6(см)- 4 сторона
P = a+b+c+d
P = 4+8+5+6=23(см)
Відповідь: Р =23см.