Відомо, що у чотирикутника перша сторона дорівнює 15 см, друга - на 33 см більша за першу, тремя у

2 рази менша за другу, четверта - на 11 см менша за третю. Обчисліть периметр чотирикутника.даю 34 бала!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Крашенинников Владимир.

Відповідь:100 см

Покрокове пояснення:1)15+33=48(см) друга сторона;

2)48:2=24(см) третя стороно;

3)24-11=13(см) четверта сторона;

4)15+48+24+13=100 (см)

Відповідь:Р чотирикутника 100 см.

Надіюся зрозуміло)