Перша сторона трикутника дорівнює 60м,друга у 3 рази менша від першої,а третя сторона на 27 м менше

суми першої і другої сторін разом.Чому дорівнює периметр трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Юпишина Белла.

60 м - первая сторона треугольника

60 : 3 = 20 м - вторая сторона

(60 + 20) - 27 = 80 - 27 = 53 м - третья сторона

Р = 60 + 20 + 53 = 133 м - периметр треугольника

Вiдповiдь: 133 м.