у чотирикутнику одна сторона 20 см друга у 2 рази менша А третя становить одну третю Суми першої і

другої другої обчисли периметр цього чотирикутника якщо четверта сторона дорівнює 3

Ответы на вопрос

Отвечает Остапчук Дарья.

1) 3 * 8 = 24 (см) — довжина другої сторони.


2) 24 - 7 = 17 (см) — довжина третьої сторони.


3)  17-9 = 8 (см) — довжина четвертої сторони.


4) 8 + 24 + 17 + 8 = 57 (см) — периметр чотирикутника.  


Відповідь. Периметр чотирикутника — 57 см.