Знайдіть довжину кола, якщо його радіус дорівнює 4,65 дм(число Пи округліть до десятих). Відповідь

округліть до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Корольков Александр.
L = 2pi*R = 2*3,1*4,65 = 28,83 (дм)
округляем до десятых -- 28,8 дм
Ответ: 28,8 дм