У Першій коробці було 12 цілих три десятих кг (не знаю как по другому написать) цукерок, а другій -

14 кг. Після продажу у першій коробці залишилося 3 цілих 7 десятих кг, а другій - 5 цілих 9 десятих кг. З якої коробки продано більше цукерок і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Лера.
1) 12,3 - 3,7 = 8,6 (кг) - продали з першої коробки
2) 14 - 5,9 = 8,1 (кг) - продали з другої коробки
3) 8,6 - 8,1 = 0,5 (кг)
Відповідь: З першої коробки продали на 0,5 кг більше цукерок, ніж з другої