Найдите наименьшее натуральное число, при делении которого на 1 5/13, 1 7/9 и 2,4 получатся

натуральные числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мадиева Арука.

Відповідь:   144 .  

Покрокове пояснення:

     1 5/13 = 18/13 ;    1 7/9 = 16/9 ;   2,4 = 2 2/5 = 12/5 .

  Так як при діленні шуканого числа на кожен із даних трьох

  дробів ці дроби " перекидаються " , то нам досить знайти

  НСК( 18 ;16 ;12) = 2⁴ * 3² = 16 * 9 = 144 . Це число найменше , яке

  задовольняє умову задачі .