У фірмі працює 42 особи, до того чоловіків - удвічі більше, ніж жінок. Скільки чоловіків і скільки

жінок працює у фірмі?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Ира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість жінок як "x". Тоді кількість чоловіків у фірмі буде дорівнювати "2x", оскільки до того чоловіків удвічі більше, ніж жінок.

За умовою задачі всього працює 42 особи, тобто сума кількостей чоловіків і жінок:

x (жінки) + 2x (чоловіки) = 42

Зробимо рівняння і вирішимо його:

3x = 42

x = 42 / 3

x = 14

Отже, в фірмі працює 14 жінок і 2 * 14 = 28 чоловіків.

Отвечает Лосев Артём.

Ответ:

14 и 28

Пошаговое объяснение:

Женщин — х человек

Мужчин — 2х человек

Всего — 42 человека

х + 2х = 42

3х = 42

х = 42 : 3

х = 14

Женщин — (х) = 14 человек

Мужчин — (2х) = 2 * 14 = 28 человек