15*. Кітап үшінші бетінен бастап 3 цифрымен нөмірленг барлық беттері 1315 цифрмен нөмірленген.

Кітапта неше бет бар? Можно на қазхском пожалйста

Ответы на вопрос

Отвечает Мельничук Коля.

Ответ:

3-тен 9-ға дейін 7 цифр, 10-нан 99-90-ға дейінгі сандар екі санның әрқайсысы 90*2=180 дегенді білдіреді барлығы 7 цифр + 180 цифр \u003d 187 болып шығады. 1315-187=1128 үш таңбалы сандары бар басқа беттер; 1128:3=376 жол Барлығы = 99 + 376 \u003d 475 бет болып шығады ЖАУАП - 475 бет