Кітап үшінші бетінен бастап 3 цифрымен нөмірленген. Кітаптың барлық беттері 1315 цифрмен

нөмірленген. Кітаптың неше беті нөмірленген? А. 432 бет В. 475 бет С. 448 бет D. 450 бет.

Ответы на вопрос

Отвечает Неверовский Артём.
От 3 до 9 - 7 цифр, 
от 10 до 99 -90 цифр по две цифры значит 90*2=180
всего получается 7 цифр+180цифр=187 . остальные страницы с трехзначными числами поэтому 1315-187=1128;
1128:3=376 стр
Всего получается = 99+376=475 стр 
ОТВЕТ - 475 стр