Поможіть пліз За 3 місяці інтернет-бібліотека витратила 16 349 грн на придбання нових електронних

книжок. За пер- ший місяць було витрачено 0,4 частини від цієї суми, а за другий - 0,35 решти. Яку кількість грошей витра- тила інтернет-бібліотека за другий місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Куанышнияз Биржан.

Відповідь: Давайте розглянемо витрати інтернет-бібліотеки за перший і другий місяці:

1. Витрати за перший місяць:

  - 0,4 (40%) від загальних витрат = 0,4 * 16 349 грн = 6 539,6 грн

2. Витрати за другий місяць:

  - Залишилася решта коштів після першого місяця: Загальні витрати - витрати за перший місяць = 16 349 грн - 6 539,6 грн = 9 809,4 грн

  - За другий місяць було витрачено 0,35 (35%) від залишку коштів = 0,35 * 9 809,4 грн ≈ 3 433,29 грн

Отже, інтернет-бібліотека витратила приблизно 3 433,29 грн за другий місяць на придбання нових електронних книжок.

Покрокове пояснення: