За кілька місяців шкільна бібліотека ви- тратила 4936 грн на придбання нових книжок. За перший

місяць було витрачено 0,4 цієї суми, а за другий - 0,35 решти. Скільки гривень було витрачено за другий місяць?​

Ответы на вопрос

Отвечает Велиев Садиг.

Ответ:

Розв'язання:

За перший місяць було витрачено 0,4*4936 = 1974,4 грн.

Решта коштів становить 4936 - 1974,4 = 2961,6 грн.

За другий місяць було витрачено 0,35*2961,6 = 1036,56 грн.

Отже, за другий місяць було витрачено 1036,56 грн.