Решите пожалуйста, даю 15 балов! За кілька місяців шкільна бібліотека витратила 4936 грн на

придбання нових книжок.За перший місяць було витрачено 0.4 цієї суми, а за другий - 0.35 решти. Скільки гривень було витрачено за другий місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Климович Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4936 * 0,4 = 1974,4 грн витратили за перший місяць

4936 - 1974,4= 2961,6 грн решта

2961,6 * 0,35 = 1036,56 грн було витрачено за другий місяць