За кілька місяців шкільна біблеотека витратила 4936грн.На придбання книжок.За перший місяць було

витрачено 0.4 цієї суми,а за другий 0.35 решти.Скільки гривень було витрчено за другий місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Владислава.
1)4936×0.4=1974,4(грн)-потрачено за перший місяць.
2)4936-1974,4=2961.6(грн)-решта
3)
2961.6×0.35=1036.56(грн)-потрачено другого місяця